/Najmodniejsze i ponadczasowe stoliki dla dzieci

Najmodniejsze i ponadczasowe stoliki dla dzieci

Urządzanie pokoju dziecka to uwielbiany temat przez rodziców. Zwłaszcza kobiety bardzo angażują się w to zadanie. Przeszukują Instargama w celu znalezienia modnych mebelków i inspiracji. Obecnie najchętniej wybierane są drewniane i białe meble do pokojów dziecięcych. Doskonale współgrają z kolorowymi ścianami i barwnymi zabawkami.

Planując wyposażenie pokoju dziecięcego trzeba pamiętać o dobrym stoliku i krzesełku dziecięcym. To najważniejsze meble oprócz łóżka, przy których dziecko spędza najwięcej czasu. Dlatego warto decydować się na trwałe i wytrzymałe meble, które zapewnią bezpieczeństwo i pozwolą dziecku na dobrą zabawę każdego dnia.

Pokój dziecięcy musi być właściwie dopasowany do potrzeb malucha. Pomieszczenie powinno być przestrzenne i nienależny go zbyt mocno zagradzać. Łóżko, stolik, krzesełko, komoda oraz szafka w zupełności wystarczą. Maluchy są bardzo ruchliwe i muszą mieć dużo miejsca na zabawę, dlatego duża wolna przestrzeń to strzał w dziesiątkę.

Krzesełka oraz stoliki dla dzieci

Stoliki dla dzieci to bardzo ważny element wyposażenia pokoików maluchów. To właśnie przy nich dzieci spędzają najwięcej czasu – bawiąc się, malując oraz kolorując. Odpowiednio dobrany stolik dla dzieci musi posiadać wygodne krzesełko, które zapewni właściwą pozycję siedzącą. Dzieci od najmłodszych lat korzystający ze stolika i krzesełka dziecięcego łatwo przystosowują się do siedzenia przy stole. Nie biegają wokół stołu i kulturalniej zachowują się podczas spożywania potraw.

Stoliki dla dzieci powinny być trwałe i wytrzymałe. Trzeba pamiętać o tym, że maluchy dopiero poznają świat i są otwarte na wszystko. Sprawdzają jak działają ich zabawki i nie boją się z nich korzystać. Dlatego wielokrotnie w pokojach dziecięcych zauważymy pomalowane kredkami stoliki dla dzieci, krzesełka, a nawet ściany.

Mebelki dziecięce od firmy Minko

Wybierając stoliki dla dzieci lepiej decydować się na modele drewniane i łatwo zmywalne. Doskonałym wyborem są ponadczasowe krzesełka i stoliki dla dzieci od firmy Minko. Firma Minko jest polską, rodzinną manufakturą, która oferuje ręcznie wykonywane meble.

Mebelki posiadają ciekawe wzornictwo, dostępne są w przeróżnych kolorach, materiałach i wykończeniach. Stoliki dla dzieci oraz krzesełka można zakupić w dobrych cenach, które świadczą o jakości i precyzji wykonania.

Krzesełka i stoliki dla dzieci powstają z drewna bukowego lub dębowego olejowanego. Niektóre z nich mogą posiadać widoczne naturalne słoje drewna.  Najbardziej popularnymi modelami krzesełek i stolików dla dzieci od firmy Minko są:

  • stolik SKY FOR KIDS
  • biurko KIDS basic
  • biurko KIDS slim
  • new stolik SKY for KIDS
  • krzesełko balonik SKY FOR KIDS
  • krzesełko gwiazda SKY FOR KIDS
  • new VINTAGE krzesełko SKY FOR KIDS

Wszystkie modele można zakupić w wybranym kolorze oraz z wykończeniem półmatowym i gładkim lub półmatowym i grudkowatym. Krzesełka i stoliki dziecięce od firmy Minko charakteryzują się minimalizmem i prostotą, dzięki temu świetnie odnajdują się w każdym pokoju malucha.